Zachęcamy Państwa również do skorzystania z umiejętności dr n. med. Ewy Chorzewskiej specjalisty stomatologii dziecięcej. Zapewniamy, że każdy mały pacjent będzie czuł się u nas swobodnie, a sama wizyta nie będzie wiązała się ze stresem czy przerażeniem.

Sami będąc rodzicami zdajemy sobie sprawę z tego, że nakłonienie dziecka do spotkania ze stomatologiem może być niezwykle trudnym wyzwaniem. Dlatego właśnie każdy nasz dentysta, który przeprowadza zabiegi u dzieci troszcząc się o komfort maluchów i dorosłych, celem zminimalizowania lęku i stresu stosuje kilka unikalnych rozwiązań:

Opracowaliśmy autorski program – zdrowy uśmiech! To specjalny program wizyt kontrolnych, z których pierwsza ma miejsce, gdy dziecko zaczyna ząbkować, a ostatnia – gdy kończy 18 lat. W trakcie realizacji programu stomatolog dziecięcy opracowuje plan pielęgnacji zębów mlecznych, konsultuje rozwój uzębienia z ortodontą oraz zabezpiecza zęby stałe przed rozwojem próchnicy. Dzięki Pani doktor Wasze pociechy mogą nigdy nie poczuć traumy związanej z wizytą u stomatologa! 

Każdy mały pacjent w oczekiwaniu na wizytę nie pozostaje sam. Zawsze znajduje się pod troskliwą opieką personelu, który zapewni mu zarówno opiekę jak i zabawę.

W sytuacji kiedy leczenie staje się nieuniknione, mogą być Państwo spokojni o swoje dzieci. Pani doktor oraz asystentki zajmą się Waszym maluchem w taki sposób, aby nie poczuł strachu, ani żadnego dyskomfortu związanego z wizytą. Stosujemy komputerowe znieczulenie „The Wand”. Ponadto w naszych gabinetach dziecko może obejrzeć swoją ulubioną bajkę.